Firstbeat Life, Bodyguard3

Tervise parameetrite jälgimiseks ja haiguste arengu ennetamiseks

Mis on Firstbeat life, bodyguard 3?


Firstbeat Life, Bodyguard 3 on professionaalse kvaliteediga füsioloogiline mõõtmisseade, mis pakub täpset ja usaldusväärset südame löögisageduse muutlikkust ja 3D-liikumise andmeid.

Kuidas see paigaldatakse, kas see tekitab mulle ebamugavusi?


See on lihtne seade, mida saab kasutada, kinnitades selle kahe padja abil lihtsalt rinnale ja roiete alla. Mõõtmised kuvatakse teie eel-installitud Firstbeat Life rakenduses, kust saate reaalajas teavet oma arstile edasiseks konsultatsiooniks ja raviks edastada.


Esimese mõõtmise kestus peaks olema vähemalt kolm päeva, et algoritm saaks teie keha reaktsioonide kohta sügavamaid teadmisi ning analüüsiks neid võimalikult täpselt ja usaldusväärselt. Järelmõõtmised võivad olenevalt teie vajadustest ja arsti juhistest kesta 1 kuni 5 päeva.


Vahetage elektroode kord päevas, st. pärast duši all käimist, tugevat higistamist või kui need tulevad lahti.

Seadme ülevaade

Kuidas Firstbeat Life, Bodyguard 3 töötab?

See ühendab punktid kehaliste reaktsioonide ja igapäevaste tegevuste vahel, muutes füsioloogilised andmed kasulikuks teabeks.

Füsioloogilised andmed, mida saab seadme abil määrata:
 • Keha ressursid

  Jälgides oma keha ressursse, õpite, kuidas tasakaalustada oma keha koormust ja taastumist, et saaksite ennetada liiga suurt pingutust või ülekoormust.

 • Fitness tase

  Saate kontrollida oma aeroobset vormi ja jälgida oma edusamme lihtsa 30-minutilise jalutuskäigu abil.

 • Stressi ja taastumise tasakaal

  Võimaldab välja selgitada, kas koormus (töö, treeningud) on liigne ning kas keha suudab peale koormust efektiivselt taastuda.

 • Füüsilise tegevuse mõju tervisele

  Seadme abil saab kontrollida, kas igapäevane füüsiline aktiivsus on tervise hoidmiseks piisav ning vajadusel saada aru treeningu mahu suurendamise vajadusest.

 • Une taastav toime

  Une taastavat toimet jälgides saate teada, millal treeningprogrammi lihtsustada ja millal treeningkoormust tõsta.

 • Treeningu efekt

  Treeningu efekti mõõtmisi vaadates on näha, kas treeningud on piisavalt vaheldusrikkad ning kas peaksite treeningute intensiivsust suurendama või vähendama.

Miks on stressi ja taastumise taseme jälgimine ning nende tasakaalu hoidmine nii oluline?


Elus toimuvate muutuste (nt lahutus, sünnitus, uus töökoht) korral või taastumisel haigusest või läbipõlemisest on oluline jälgida stressi ja taastumise taset ning hoida neid tasakaalus, et tagada piisavad vahendid organismi normaalseks toimimiseks.

Kuidas saan Firstbeat Life'i mõõtmistulemusi kasutada?

 • Individuaalse terviseprogrammi koostamine

  Meie kliinikus koostab arst põhjaliku tervisekontrolli põhjal (stressi, taastumise, une ja füüsilise vormi testimine) koostada individuaalse terviseprogrammi.

 • Paranenud heaolu ja sooritusvõime
  Tänu monitori mõõtmistulemustele saate teada oma stressi- ja taastumiskäivitajad, mis aitavad koostöös treeneriga parendada enesetunnet ja sooritusvõimet.
 • Enegia ja stressitaluvuse suurendamine

  Saate teada, millised tegevused ja harjumused tõstavad une kvaliteeti ning millised on energiataseme ja heaolu peamised tegurid.

 • Tervise ja füüsilise vormi tagamine

  Teie arst otsustab, kas teie igapäevaelu sisaldab piisavalt liikumist, et tagada hea tervis ja füüsiline vorm ning toetada üldist heaolu.

Pakume igale kliendile personaalset lähenemist ning esmaklassilist spetsialistide meeskonda

Meie meeskonnas on kogenud ja oma ala parimad spetsialistid, kelle sooviks on aidata igat klienti, lähtuvalt just tema soovidest, vajadustest ning kaebustest.
 • Arst
 • Dietoloog
 • Massöör
 • Psühholoog
 • Hüpnoterapeut
 • Coach

Anti-age ja biohäkkimise strateegiatega tutvumist soovitame alustada põhjalikumast konsultatsioonist arstiga, kes aitab teil määrata eesmärgid ja leida neile optimaalse lahenduse.

Teekond terviseni algab siit.
© EnnetusMeditsiini Kliinik 2022
    Клиника Профилактической медицины 2022
    Preventive Medicine Clinic 2022
Kontakt
info@ennetusmeditsiinikliinik.ee
+37255651677

OÜ MediArte
Lastekodu 15-72, 10113, Tallinn
Reg.N 12709264
Swedbank EE272200221060543085
Tegevusluba L05498


Made on
Tilda