Na uspokojenie. Lõõgastav ja rahustav lisand. Toetab närvisüsteemi, aitab hakkama saada stressiga, soodustab head und / Ostrovit 60kapslit

Ostrovit
17.00
Suurepärase koostisega toidulisand, mis toetab normaalset närvisüsteemi funktsiooni, eriti stressirohkemal perioodil aitab säilitada rahu, toetab keskendumisvõimet. Leevendab pinget. Parandab und. Adaptogeen.

Sisaldab 5 aktiivset toimeainet:  Üks portsjon (2 kapslit) sisaldab 500 mg GABA-d, 250 mg L-teaniini, 139 mg Ashwagandha juureekstrakti, 300 mg Centella Asiatica ekstrakti ja 100 mg Rhodiola Rosea juureekstrakti.


Gamma-aminovõihape – GABA – orgaaniline keemiline ühend mittevalguliste aminohapete rühmast. Neurotransmitter, mis sünteesitakse kehas glutamaadist. Inimkehas leidub seda ainet peamiselt hüpotalamuses ja ekstrapüramidaalsüsteemis. Seda ühendit leidub ka sellistes toiduainetes nagu roheline tee, hapukurk, soja ja piimatooted.

L-teaniin on orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub mittevalguliste aminohapete hulka. See on glutamiini derivaat, mis kergesti läbib hematoentsefaalbarjääri. Looduslikult esineb seda L-konfiguratsiooniga Camellia sinensise lehtedes, mistõttu peetakse rohelist teed selle ühendi peamiseks allikaks.

Ashwagandha juureekstrakt on öövihmaliste sugukonda (Solanaceae) kuuluva taime, tuntud ka kui India ženšenn, juurtest saadud ekstrakt. Seda ainet kasutatakse peamiselt Ayurveda meditsiinis ja see kuulub adaptogeenide klassi. Värsket ashwagandha juurt iseloomustab intensiivne aroom ja toimeainete rikkus – see on eelkõige withanoliide, alkaloidide ja A-vitamiini allikas, mille sisaldus on standardiseeritud selle taime OstroVit ekstraktis.

Centella asiatica ekstrakt on selleri perekonda kuuluva mitmeaastase taime ekstrakt, mida tuntakse ka gotu kola või brahmi nime all. Traditsioonilises hiina meditsiinis populaarne ravimtaim, mida praegu peetakse adaptogeeniks. See taim paistab silma oma bioloogiliselt aktiivsete komponentide rohkuse poolest, mille sisaldus on OstroVitis kasutatavas taimeekstraktis standardiseeritud.

Rhodiola rosea juureekstrakt on Crassulaceae perekonda kuuluva taime juurte ekstrakt, mida tuntakse ka arktilise juurena. Seda ainet on traditsioonilises meditsiinis kasutatud sadu aastaid ja seda peetakse adaptogeeniks. Rhodiola rosea juur on rikas bioloogiliselt aktiivsete ainete poolest ning üheks tootes leiduvaks võtmeühendiks on salidrosiidid, mille sisaldus on OstroVit taime ekstraktis standardiseeritud.


Kasutamine:

Võtke 1 kapsel x 2 korda päevas, eelistatavalt koos toiduga. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge kasutage, kui olete toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada rahustite, uinutite või epilepsiavastaste ravimite võtmise ajal ning seda ei tohi kasutada lapsed, rasedad ega imetavad naised. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.


Koostis:

Gamma-aminovõihape (GABA), L-teaniin, ashwagandha juure ekstrakt (7,2% withanoliide, 1% alkaloide ja 0,25% A-vitamiini), centella asiatica ekstrakt (10% triterpeenid, millest: 2% asiatikosiide, 6% madekasosiide, 2 % asiatikosiide B), Rhodiola rosea juure ekstrakt (1% salidrosiidid), kapsli kest (täiteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos).


2 kapslit sisaldavad:

Gamma-aminovõihape (GABA) 500 mg

L-teaniin250 mg

Ashwagandha juure ekstrakt (7,2% withanoliide, 1% alkaloide ja 0,25% A-vitamiini)139 mg

Centella asiatica ekstrakt (10% triterpeenid, millest: 2% asiatikosiide, 6% madekasosiide, 2% asiatikosiide B) 300 mg

Rhodiola rosea juure ekstrakt (1% salidrosiidid)100 mg


Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesami, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, karpe, kala.

Lisainfo:

Toote netokaal: 44g

Portsjonid konteineri kohta: 30

Portsjoni suurus: 2 kapslit

Click to order
Made on
Tilda