Triple ginseng. Parandab vastupidavust, aitab leevendada stressi / Ostrovit 90 kapslit

Ostrovit
13.00
OstroVit Triple Ginseng VEGE on vegan toidulisand, mis sisaldab viit taimeekstrakti. KOLME ŽENŠENNI (tõeline ženšenn, Siberi ženšenn ja ashwagandha – India ženšenn) kombinatsioon guaraana ja musta pipraga annab sulle kiire energialaengu.

OstroVit Triple Ginseng VEGE koostisainete omadused:

  • Siberi ženšenni juure ekstrakt – Suurendab vastupanuvõimet stressile ning valmistab ette suurenenud füüsiliseks ja vaimseks stressiks. Sellel on positiivne mõju füüsilisele energiale ja see aitab teil end hästi tunda ka siis, kui olete väsinud.
  • Ženšenni juureekstrakt – see annab tõhusalt energiat ja tugevdab teie loomulikku vastupanuvõimet infektsioonidele. Arendab vaimseid võimeid ja vastupidavust. Tänu sellele saate pingeliste olukordadega hõlpsalt toime tulla. Samuti soodustab see taastumist ja vähendab väsimust.
  • Ashwagandha juure ekstrakt – Toetab keha füüsilisi ja vaimseid võimeid. Muudab meeldejätmise ja keskendumise kergemaks. Kaitseb stressi eest ja soodustab head und.
  • Guaraana seemne ekstrakt – stimuleerib keha ja toetab kognitiivseid funktsioone. Võimaldab kergemini keskenduda ja kiiremini meelde jätta. Teeb stressiga toimetuleku lihtsamaks. Selles sisalduv kofeiin kiirendab rasvade põletamist.
  • Musta pipra puuviljaekstrakt (piperine) – parandab seedimist ja toitainete omastamist.

Toidulisand on saadaval spetsiaalsete kapslite kujul, mis ei sisalda loomseid koostisosi, seega saavad neid kasutada vegantoitumist järgivad inimesed.


Kasutamine: Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekülgse toitumise asendajana. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge kasutage, kui olete toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ega imetavad naised. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.


1 kapsel sisaldab:

Siberi ženšenni juure ekstrakt - 1,2% eleuterosiide, guaraana seemne ekstrakt - 22% kofeiini, ashwagandha (India ženšenni) juureekstrakt - 7,2% withanoliide, 1% alkaloide ja 0,25% withaferin A, kapsli kest (täiteaine: metüül-ginseng-juure ekstrakt), 20% ginsenosiidid, musta pipra puuviljaekstrakt - 95% piperiin.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesami, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.


Toote netokaal: 67g

Portsjonite arv pakendis: 90

Portsjoni suurus: 1 kapsel

Aktiivsed koostisosad1 portsjoni kohta

Siberi ženšenni juureekstrakt, sealhulgas: 200 mg

- eleuterosiidid (1,2%) 2,4 mg

Ženšenni juure ekstrakt, sealhulgas: 100 mg

- ginsenosiidid (20%) 20 mg

Ashwagandha juure ekstrakt, sealhulgas: 140 mg

- withanoliide (7,2%) 10 mg

- alkaloidid (1%) 1,4 mg

- A-vitamiin (0,25%) 0,35 mg

Guarana seemne ekstrakt, sealhulgas: 200 mg

- kofeiin (22%) 44 mg

Musta pipra puuviljaekstrakt, sealhulgas: 5 mg

- piperiin (95%) 4,7 mgClick to order
Made on
Tilda