GlucoCare. Looduslik veresuhkru alandaja, vähendab söögiisu / HSN 120 kaps

HSN
30.00
Optimaalse koostisega Hispaanias toodetud tõhus toidulisand veresuhkru taseme korras hoidmiseks. Sobib ülekaalu, insuliiniresistentsuse, eeldiabeedi ja 2. tüüpi diabeedi korral abistava toidulisandina.

Annustamine: 1 kaps x 2 korda päevas enne sööki

KOOSTISAINED

Berberis aristata juureekstrakt (100:1) [100% berberiinvesinikkloriid (90,5% berberiin)], õunasiidri äädikas ( Malus pumila viljast ) (6% õunahapet), taimne kapsel [glasuuriaine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos)], paakumisvastased ained (rasvhapete magneesiumisoolad, kaltsiumsilikaat), maltodekstriin, kroompikolinaat.

PÄEVANE ANNUS: 2 kapslit sisaldavad:

Berberis aristata juure ekstrakt (100:1) (100% berberiini HCI) 884,2 mg

juure ekvivalentsus 88420 mg

Berberiini vesinikkloriid 884,2 mg

Berberiin 800 mg

Õunasiidri äädikas (6% õunahape) (Malus pumila) 500 mg

Õunahape 30 mg

Kroom 200 µg

kroompikolinaat 1612,9


HOIATUSED

Pärast avamist hoida jahedas (alla 25ºC), kuivas ja pimedas kohas. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud toitumise asendamiseks. Vajalik on säilitada mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. Hoida väikseimatele lastele kättesaamatus kohas.  •  Berberiini HCl ja õunasiidri äädikaga
  •  Kõrge kroomi sisaldusega
  • Sobib veganitele

Gluco Care'i päevane annus 2 kapslit sisaldab 800 mg berberiini.


Õunaäädikas takistab süsivesikute imendumist, parandab veresuhkru taset. Selle kohta on avaldatud ka erinevad uuringud, näiteks:


Kroomipikolinaat pärsib söögiisu, samuti aitab langetada veresuhkurt.

Berberiini kasuliku mõju kohta kõrge veresuhkru, aga ka insuliiniresistentsuse, polütsüstiliste munasarjade sündroomi ja ülekaalu korral ilmub aina rohkem uuringuid.


TOITUMISALASED FAKTID
GLUCO CARE - 120 kapslit
Tootja: HispaaniaClick to order
Made on
Tilda