Black Currant Fiber150g / OstroVit. Mustsõstrast saadud kiudained söögiisu vähendamiseks ja seedetegevuse toetamiseks.

5.50

OstroVit Black Currant Fiber on kvaliteetne toidulisand, mis varustab keha kiudainetega. Tegemist on lihtsa vegantootega, mis on saadaval pulbrina ja mida saab kasutada lisandina jogurtile, kaerahelbedele või isetehtud küpsetistele. See on toode, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad säilitada tervislikku ja tasakaalustatud toitumist.


OstroVit Black Currant Fiber saadakse kuivatatud musta sõstra jääkjäägist.  See on looduslikku päritolu toode, kergesti seeditav ja kergesti vett imav.

Kasutamine: Segage 1 lusikas kiudaineid 100-150 ml vees või mahlas. Joo ekstra klaas vett. Toodet võib lisada ka kaerahelbedele, smuutidele või jogurtile. Võtke 2 korda päevas 30 minutit enne sööki.


1 portsjon (5 g) sisaldab:

Energeetiline väärtus 54 kJ / 13 kcal

rasv 0,3 g

- millest küllastunud rasvhapped 0,06 g

Süsivesikud 0,6 g

- millest suhkur 0,3 g

Kiudained 3,2 g

Valk 0,5 g

Sool 0 g

Mustsõstra kiud 5 g


KOOSTISOSAD

Mustsõstra klechatka

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesami, kaera, mune, vähilaadseid, kala.


HOIATUSED

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekülgse toitumise asendajana. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge kasutage, kui olete toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ega imetavad naised. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.-------------------------------------------------------------------------------------------


OstroVit Black Currant Fiber - это высококачественная пищевая добавка, обеспечивающая организм пищевыми волокнами. Она является веганским препаратом с простым составом, который выпускается в порошкообразной форме и может использоваться в качестве добавки к йогурту, к овсянке или к домашней выпечке. Это продукт, предназначенный для людей, стремящихся придерживаться здорового и сбалансированного питания.

OstroVit Black Currant Fiber получают из высушенных выжимков черной смородины.  Он является продуктом природного происхождения, отлично усваивается и легко поглощает воду.

Применение: Смешайте 1 мерную ложку клетчатки в 100-150 мл воды или сока. Выпейте дополнительный стакан воды. Продукт также можно добавлять в овсянку, в смузи или в йогурт. Принимать 2 раза в день за 30 минут до еды.

1 порция (5 г) содержит:
Энергетическая ценность 54 кДж / 13 ккал
Жиры 0.3 г
- из которых насыщенные жирные кислоты 0.06 г
Углеводы 0.6 г
- из которых сахара 0.3 г
Волокно 3.2 г
Протеин 0.5 г
Соль 0 г
Волокно черной смородины 5 г

ИНГРЕДИЕНТЫ

Клепчатка черной смородины

Продукт может содержать молоко (включая лактозу), сою, арахис, другие орехи, кунжут, овес, яйца, ракообразных, рыбу.


ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ
Не превышайте рекомендуемую суточную норму. Диетическая добавка не должна использоваться в качестве замены разнообразной диеты. Рекомендуется сбалансированная диета и здоровый образ жизни. Не употребляйте при аллергии на любой из ингредиентов продукта. Продукт не следует использовать детям, беременным и кормящим женщинам. Хранить в недоступном для маленьких детей месте.
Made on
Tilda