Myo-inositol pulber 150g. Kasutatakse autoimmuunhaiguste, PCOS, kõrge veresuhkru ja ärevuse korral / HSN

HSN
21.00

See toode sisaldab ainult inositooli Myo-Inositoli kujul ilma lisanditeta.

See on selle funktsionaalsete omaduste poolest kõige aktiivsem ja kõige rohkem uuritud isomeer.

See on süsivesik, mille magusus maitse on poole väiksem kui sahharoosil (suhkrul).

Miks võtta inositooli?
Inositool on juba ammu tuntud oma mõju poolest inimkeha ainevahetusele. See on rakumembraane moodustavate fosfolipiidide oluline komponent ja seda leidub peaaegu kõigis keharakkudes. See aitab edastada närvisignaale ja aitab transportida lipiide kehas.
Viimastel aastatel on selle rolli kohta insuliini signaaliülekandes põhjalikult uuritud.

Toidulisandid on muutunud populaarseks ja seda soovitavad tänapäeval ka paljud arstid, eriti neile, kellel on polütsüstiliste munasarjade sündroom (PCOS), insuliiniresistentsus, diabeet, autoimmuunhaigus (eriti autoimmuunne türeoidiit ehk Hashimoto türeoidiit), aga ka ärevus, depressioon ja unehäired.
Kõikides nendes valdkonnas on myo-inositool oma efektiivsust tõestanud.

Pakendi sisu:
Myo-inositol 150 grammi
Annustamine: vastavalt arsti soovitusele 1-4 grammi (1000-4000mg) ööpäevas, mida tavaliselt võetakse hommikul ja õhtul sõltumata sääägikorrast, näiteks 1gramm x hommikul ja 1 gramm õhtul Mitte lisada kuumade jookide sisse! Pulbril on magus maitse.

HOIATUSED

Hoida jahedas (alla 25°C), kuivas ja pimedas kohas. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Hoida väikseimatele lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud toitumise asendamiseks. Kulbi/toote koguse ekvivalendid (grammides või milligrammides) on soovituslikud, kuna pulbriliste toodete tihedus võib maitsete ja partiide lõikes erineda. Soovitame kasutada köögikaalu juhtudel, kui on vaja täpset doseerimist.


MÕNED TEADUSLIKUD UURINGUDClick to order
Made on
Tilda