Ashwagandha KSM-66 400mg. Vähendab ärevust, toetab närvisüsteemi ja soodustab und / Ostrovit 120 kapslit

Ostrovit
24.00
OstroVit KSM-66 Ashwagandha on uuenduslik toidulisand, mis sisaldab patenteeritud Withania somnifera juureekstrakti – KSM-66. Ekstrakti iseloomustab kõrge biosaadavus ja efektiivsus, mida kinnitavad kliinilised uuringud.
Meie kliinikus kasutame ka kehakaalu langetamisel, kui tegemist on stressist ja ärevusest tingitud kaalu tõusuga.

Mis on ashwagandha?

India traditsioonilises meditsiinis kasutatav Withania somnifera, mida nimetatakse ka talviseks kirsiks või ashwagandhaks, esineb looduslikult subtroopilises kliimavööndis. Kuigi selle ainulaadsed omadused on tuntud juba aegade jooksul, sai ashwagandha Euroopas populaarseks alles hiljuti. Seda tänu teaduslikele ja kliinilistele uuringutele, mis tõestavad, et sellel on terapeutiline mõju.

Ashwagandha on adaptogeenne taim, mis tähendab, et see võib aidata kaasa organismi paremale kohanemisele ebasoodsate keskkonnatingimustega. Ekstrakt toimib kahel viisil – mõjutab vaimseid funktsioone ja inimorganismis toimuvaid füsioloogilisi protsesse.

Miks KSM-66?

KSM-66 on kõige põhjalikumalt testitud ashwagandha ekstrakt turul. Arvukad silmapaistvates akadeemilistes ja uurimiskeskustes tehtud laboratoorsed ja kliinilised testid on tõestanud, et KSM-66 võib inimorganismi mitmel viisil mõjutada. Ekstrakt on saadud ainult talvistest kirsijuurtest, millel on erinevate uuringute kohaselt tervist edendavad omadused. KSM-66 ekstrakt on saadud rohelise keemia põhimõtteid järgides, see tähendab keskkonnasõbralikul viisil, ilma keemiliste lahustite ja alkoholita.

OstroVit KSM-66 Ashwagandha sisaldab testitud Withania somnifera juure ekstrakti, mis on tõestanud:

 • vähendada väsimust
 • parandada mälu ja keskendumisvõimet
 • parandada südame-hingamisteede funktsioone
 • suurendada keha tugevust
 • suurendada lihaste taastumist
 • vähendada vabu radikaale
 • parandada meeste ja naiste seksuaalseid võimeid
 • aidata kehakaalu langetamises

OstroVit KSM-66 Ashwagandha koostisainete omadused

 • ADAPTOGEENNE MÕJU – Withania somnifera ekstrakt toetab organismi homöostaasi ja aitab kohaneda stressiga. See võib aidata vähendada hirmu, ärevust ja stressi.
 • KÕRGE BIOSAADAVUS – Uuringud on näidanud, et KSM-66 biosaadavus on kõrgem kui teised ashwagandha võrdlusekstraktid. Toode on saadud vastavalt rohelise keemia põhimõtetele.
 • KINNITATUD MÕJU – KSM-66 on kõige põhjalikumalt testitud ashwagandha ekstrakt turul. Kliinilised testid on tõestanud selle igakülgset mõju vaimsele elule ja füsioloogilistele protsessidele organismis.
 • ARVUTUD Auhindu – Withania somnifera ekstrakti KSM-66 on hinnanud sõltumatud eksperdid, kes on seda paljude aastate jooksul korduvalt esile tõstnud, sealhulgas auhinnaga Parima taimekoostisaine Engredea 2013 ja auhinnaga kategoorias Taimetööstuse liider 2016 Etnofarmakoloogia Seltsi poolt.

Kasutamine: Võtke 1⁄2 tabletti päevas. Annust võib tõsta kuni 1 tbl päevas ainult arsti soovitusel. Kui kasutada vastavalt juhisele 1/2 tbl päevas, siis pakist piisab 8-ks kuuks!

Toode on mõeldud täiskasvanutele.


Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana (asendajana). Soovitatavad on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi tarbida rahustite, unerohtude, epilepsiavastaste ravimite kasutamisel ning seda ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


Koostisained

Ashwagandha juure ekstrakt (Withania somnifera L. Dunal) - KSM-66 Ashwagandha® standardiseeritud 5% withanolides, mahuaine: mikrokristalne tselluloos; tärklis, paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave

Toote netokaal: 91 g

Portsjonid konteineri kohta: 240

Portsjoni suurus: 1⁄2 tabletti

Aktiivsed koostisosadportsjoni kohta1 tablett

Ashwagandha juure ekstrakt KSM-66 400 mg

millest withanoliide (5%) 20 mgClick to order
Made on
Tilda