Tere tulemast EMK kliiniku hariduskeskusesse

Pakume loenguid ja harivaid seminare tervislikust toitumisest, kehakaalu langetamisest, nooruslikkuse säilitamisest, unest, toidulisandite kasutamisest, uuringute ja laboratoorsete testide tulemuste tõlgendamisest ja paljudel teistel teemadel.

Meie blogist leiate videosid ja artikleid erinevatel tervisega seotud teemadel.

Meie artiklid

  Vaadake neid ja muid meie videosid YouTube'is
  © EnnetusMeditsiini Kliinik 2022
      Клиника Профилактической медицины 2022
      Preventive Medicine Clinic 2022
  Kontakt
  info@ennetusmeditsiinikliinik.ee
  +37255651677

  OÜ MediArte
  Lastekodu 15-72, 10113, Tallinn
  Reg.N 12709264
  Swedbank EE272200221060543085
  Tegevusluba L05498


  Blogi

  Kogu tõde detoxist

  Anti-age
  Maks on meie organismi üks tähtsaimad elundeid, mis puhastab verd, kaitstes organismi mürkide, ainevahetuse jääkainete ja muude toksiinide eest. Samuti on levinud arusaam, et maksa on vaja aeg-ajalt või isegi regulaarselt puhastada ning selleks pakutakse erinevaid võimalusi mahladest ja tablettidest kuni raviklistiirideni. Kas seda peab tõesti tegema ning millised on maksa puhastamisega seotud müüdid?

  Maks on isepuhastuv süsteem ja selleks, et maksarakke korralikult kahjustada, peab järjepidevalt ja sihikindlalt tegelema ülesöömise, alkoholi tarvitamise ning väheliikuva eluviisi praktiseerimisega. Maksatalitluse häiret võivad põhjustada muidugi ka muud tegurid - ravimid, kokkupuude raskemetallidega, ainevahetussüsteemi haigused ja muu taoline. Tuleb aga meeles pidada, et maksa puhastamise kuur on pigem raha raiskamine. Pole võimalik ühe kuuga välja viia kõiki toksiine ja taastada neid maksarakke, mis on aastakümneid kuhjunud. Tuleb arvestada sellega, et maks teab ise, mida, millal ja kuidas peab kahjulikke aineid väljutama.
  Loe rohkem Virtuaalkliiniku lehelt: https://www.virtuaalkliinik.ee/uudised/2020/02/06/maksa-puhastamine-vajalik-voi-mottetu
  Made on
  Tilda