Click to order
Teie tellimus / Ваш заказ / Your order
Total: 
Payment method

Valige endale sobiv pakett
või paketiväline teenus allolevast hinnakirjast

Kui te ei leidnud endale sobivat teenust, võtke meiega ühendust - kindlasti leiame teile sobivaima variandi
Konsultatsioonid
Tavaline Arsti konsultatsioon RU, EE, ENG
kohapeal kliinikus (kuni 30 min)
€59
Sobib kergemate tervisemurede puhul. Ei sobi tõsisemate terviseprobleemide lahendamiseks.
Kuna tegemist on ühekordse konsultatsiooniga, pärast seda täiendavat tuge chati/telefoni/ teel me ei paku, vajaduse korral lepitakse kokku uus tasuline konsultatsiooni aeg kohapeal kliinikus või kaugteel (videokõne, telefon, e-post).
põhjalikum arsti konsultatsioon RU, EE, ENG
kohapeal kliinikus (kuni 60 min)
€110
Soovitame kasutada esmaseks konsultatsiooniks seoses kehakaalu langetamise sooviga, tõsisema tervisemurega või kui pöördute mitme tervisehäirega korraga.
NB! Väga sageli ületab konsultatsiooni kestus 60 min ja võib kesta 90-120 min (1,5-2 tundi), kui tegemist on aastaid kestnud haigusega või mitme terviseprobleemiga. Sellisel juhul kokkuleppel patsiendiga vastavalt konsultatsioonile kulutatud ajale põhikonsultatsiooni hinnale (110 EUR) lisandub lisaaja hind - iga 30 min on 55 EUR.
Kuna tegemist on ühekordse konsultatsiooniga, pärast seda täiendavat tuge chati/telefoni teel me ei paku, vajaduse korral lepitakse kokku uus tasuline konsultatsiooni aeg kohapeal kliinikus või kaugteel (videokõne, telefon, e-post).

Arsti konsultatsioon kaugteel RU, EE, ENG
video, telefoni teel või e-posti teel (kuni 20 min)
€45
Kui soovite saada kaugkonsultatsiooni ülekaalu teemal või mitme tõsisema terviseprobleemi korral, siis soovitame broneerida korraga 2 konsultatsiooni.
Teenuse vahendajaks on videokonsultatsioonide platvorm Minudoc.ee
Arsti lühikonsultatsioon kaugteel RU, EE, ENG
telefoni või e-posti teel (kuni 10 min)
€25
Näiteks, uuringute tulemuste või raviplaani lühikeseks arutamiseks.
Massaažiteraapiad EE, RU, FI, EN
(kuni 2 tundi) 1 seanss/10 seanssi
€110/€1000
Massaažiteraapiat viib läbi sertifitseeritud massöör Siret Puuder.
MER-massaaž - on aeglane, mediteeriv, kuid sügav ja tugev kehatöö, mis vabastab kehasse kinnistunud hoidmismustreid ning lukustunud emotsioone. See on kombinatsioon süvalihaste ja sidekoe massaažist, liigespingete vabastamisest ja energia tasakaalustamisest. Seda lähenemist iseloomustab teadlikkus, kaastunne ja meditatiivsus, mis on selle teraapia keskmiseks komponendiks. MER-kehatöö on sügavalt lõdvestav ja terapeutiline, aitab taastada keha ja tasakaalu, parandada kehahoidu ning lahustada psühholoogilisi kinnihoidmismustreid, mis põhjustavad kehas valu ja pingeid, vähendada stressi, suurendada liigeste liikuvust, parandada vereringet ja energia voolavust kehas, tõsta unekvaliteeti ja tuua suuremat selgust.

Vanuseline piir: alates 12. eluaastast.
Noorukid kuni 18. eluaastani: seansi kestus on 75 min, seansi hind on €45.
Hingamisteraapia EE
(kuni 2 tundi) 1 seanss/8 seanssi
€120/€800
Teraapiat viib läbi tunnustatud hingamistreener ja terapeut Heiki Tomson.
Biodynamic Breath & Trauma Release System® baseerub kehas ja mõttemustrites kinniolevate pingekollete tuvastamisel. Teraapia on loodud selleks, et murda läbi keha erinevatest kaitsekihtidest ning vabastada nende tehnikatega mentaalne, füüsiline ja emotsionaalne pinge nii kehast kui meelest. Selle tulemusena aitab BBTRS ® vähendada ja puhastada meie sügavaid primaarseid, religiooni ja ühiskonnaga seotud uskumusi.
Hingamisteraapia tutvumisseanss EE
(kuni 60 min)
€60
Teraapiat viib läbi tunnustatud hingamistreener ja terapeut Heiki Tomson.

Dietoloogi konsultatsioon RU, ENG
(kuni 30 min)
€30
Ainult videokonsultatsioon Minudoc.ee platvormil. Ainult vene ja inglise keeles
Psühholoogi konsultatsioon RU
(kuni 50 min)
€40
Ainult videokonsultatsioon. Ainult vene keeles. Registreerimine e-posti või telefoni teel.

Uuringud ja analüüsid
24/7 veresuhkru monitori paigaldamine õlavarrele või kõhule 10-ks päevaks
Hinna sees on monitor ise (DEXCOM ONE), selle paigaldamine ja lühike arsti konsultatsioon enne ja pärast
€89
Sobib hästi ka tervetele inimestele (mittediabeetikutele) oma veresuhkru taseme jälgimiseks.
DNA test "tellmeGen"
sisaldab 30 min arsti konsultatsiooni testi tulemuste saabumise järel
€179
Usaldusväärne geneetiline DNA test aitab tuvastada: eelsoodumusi haigustele, pärilikke haigusi, ravimite metabolismi iseärasusi ja nende talumatust, inimese individuaalseid omadusi (nagu põhiainevahetuse tase, alkoholi töötlemise võime jne.), oma päritolu ja sugupuu.
SRESSITASE JA TAASTUMISE JÄLGIMINE ööpäevaringselt, sh une ajal ja
pärast TREENINGUt. KASUTAME FIRSTBEAT BODYGUARD3 MONITORI. 3/5/30 päeva
SISALDAB ARSTI KONSULTATSIOONI TESTI TULEMUSTE SAABUMISE JÄREL
€69/€79/€189
Tuntud Soome tootja uusim täpne pulsisageduse variaabelsuse mõõtmise tehnoloogia, mis aitab aru saada, kuidas tulete toime stressiga, kuivõrd läbimõeldud on teie treeningud ja kuivõrd kosutav on ööuni. Seade kinnitub rindkerele.
Biohäkkeri pakett *AINULT MEIl!
Ainulaadne testide ja uuringute komplekt keha metaboolse seisundi, põletiku taseme, stressi ja haiguste geneetilise eelsoodumuse kindlakstegemiseks.
sisaldab arsti konsultatsiooni testi tulemuste saabumise järel
€579
Sobib igas vanuses meestele ja naistele. Sisaldab uuringuid: 1) 10-päevane veresuhkru monitooring Dexcom ONE seadmega 2) 5-päevane stressi ja taastumise jälgimine Firstbeat BodyGuard3 seadmega (määrab sh. VO2max) 3) TellmeGen geenitest eelsoodumuste erinevate haiguste osas ja geneetiliselt määratud metabolismi iseärasuste kindlakstegemiseks. Sisaldab vereanalüüse: kliiniline vereanalüüs, ferritiin, C-reaktiivne valk, homotsüsteiin, IGF-1, oksüdeeritud LDL, apoB, apoA1, triglütseriidid, HbA1c, kusihape, laktaatdehüdrogenaas (LDH), ALT, D-vitamiin, kilpnäärme funktsiooni hormoon TSH, DHEAS hormoon, insuliiniresistentsuse test (adapteeritud Kraft test), HOMA-IR indeks. Sisaldab süljeanalüüsi ööpäevase kortisooli profiili määramiseks.
Soole mikrobioomi uuring. Tootja "elsavie"
Hinnas on ainult uuring. soovitame osta juurde 30 või 60 min arsti konsultatsiooni
€189
Annab väga põhjaliku ülevaate soole mikrofloora seisundist koos soovitustega oma toitumise ja elustiili parandamiseks. Ei sisalda pärmseente (sh Candida) määramist. (Roojast)
Soole mikrobioomi uuring. Tootja "Verisana"
Hinnas on ainult uuring. soovitame osta juurde 30 või 60 min arsti konsultatsiooni
€119
Annab ülevaate soolestiku mikrofloora seisundist, analüüsides olulisimad bakterid. Test sisaldab pärmseente (Candida albicans, Candida spec., Geotrichum candidum) määramist. Tulemus on inglise keeles. (Roojast ja keele limaskestalt)
Eksklusiivne analüüside pakett suurenenud soole läbilaskvuse ehk "lekkiva soole sündroomi" diagnoosimiseks
Hinnas on ainult uuring. soovitame osta juurde 30 või 60 min arsti konsultatsiooni
€199
Sisaldab soolestiku mikrobioomi olulisimate mikroorganismide määramist (sh pärmseened Candida) ning kaasagseid teste suurenenud soole läbilaskvuse tuvastamiseks. Testi tulemused on osaliselt inglise ja osaliselt eesti keeles.
Pärmseene Candida tuvastamine roojast
Hinnas on ainult uuring. soovitame osta juurde 30 või 60 min arsti konsultatsiooni
€69
Sageli on Candida määramine vajalik immuunsuse languse põhjuste väljaselgitamiseks, sh. korduvate seenhaiguste (sh. limaskestade kandidoosi ehk soori) korral. Tulemus on inglise keeles.
Test SIBO tuvastamiseks. SIBO - small intestine bacterial overgrowth ehk bakteriaalne ülekasv peensooles
Hinnas on ainult uuring. soovitame osta juurde 30 või 60 min arsti konsultatsiooni
€69
Test on mõeldud seedehäirete (puhitus, täiskõhutunne vms), erinevate ainete (näiteks raud) imendumishäirete, nahaprobleemide, üldise väsimuse põhjuste väljaselgitamiseks. Tegemist on 2-3 tundi kestva hingamistestiga, mille käigus mõõdame kuni 10 korda väljahingatava õhu vesiniku ja metaani sisaldust. Kindlasti tuleb pidada silmas, et ükski olemasolev hingamistest ei oma 100% täpsust ega spetsiifilisust SIBO diagnoosimises, seega diagnoosi püstitamiseks kasutame ka teiste uuringute ning läbivaatuse/vestluse käigus saadud andmeid. Test viiakse läbi meie kliinikus. Testi läbiviimiseks kasutame FoodMarble AIRE 2 aparaati.
kompleksne seedetrakti seisundi hindamise pakett
sisaldab analüüse laktoosi- ja gluteenitalumatuse ning "lekkiva soole sündroomi" diagnoosimiseks koos soolestiku seisundi hindamisega; mao (sh ala- ja ülehappesuse), maksa, sapipõie, kõhunäärme talitluse hindamiseks ning sooleparasiitide avastamiseks.
sisaldab kuni 30 min arsti konsultatsiooni testi tulemuste saabumise järel
€499
Väga põhjalik pakett, mis sisaldab analüüse: soole mikrobioomi uuring (sh pärmseened Candida), gliadiini IgA, koe transglutaminaasi IgA, immunoglobuliin A, sekretoorne IgA, elastaas 1, kalprotektiin, zonuliin, alfa-1-antitrüpsiin, gastropaneel, ALAT, ASAT, ALP, LDH, GGT, bilirubiin, amülaas, lipaas, ussnugiliste munad ja algloomade tsüstid, laktoosi talumatuse test (LTT). (Rooja-, vereproov)
test insuliiniresistentsuse tuvastamiseks (kohandatud Kraft-test või Hayashi test)
hind sisaldab analüüsi tõlgendust arsti poolt
€80
Võimaldab usaldusväärselt tuvastada insuliiniresistentsuse ja eeldiabeedi olemasolu, mis on 2. tüüpi diabeedile eelnev seisund. Test kestab 2 tundi.
KAASAEGNE INFRAPUNAVALGUSTERAAPIA
SOBIB NII KEHAOSA (PEA, NÄGU, ÜLAKEHA) KUI TERVE KEHA VALGUSRAVIKS. KESTUS 5 KUNI 20 MINUTIT. 1 KORD / 10 KORDA
€14/€90
Kaasaegsed uuringud viitavad sellele, et infrapunavalgusteraapia parandab ööpäevarütme ja und, parandab naha seisundit, vähendades põletikku, aknet ja vanusega seotud muutusi, vähendab lihasvalusid ja kiirendab taastumist pärast treeningut. Protseduuri saab läbi viia teile sobival ajal päeva jooksul. Vaadake ülevaatlikku videot meie kasutatavast seadmest Infraredi Flex Max 2022 SIIT
Põletikunäitaja verest
(CRP, C-reaktiivne valk)
€14
Universaalne näpuvere test põletikule.
Uriinianalüüs
€10
Kasutatakse kuseteede põletike diagnoosimiseks.
EKG (elektrokardiogramm, südamefilm)
€15
Uuringut kasutatakse südame töö kontrolliks.

Tõendid ja muud teenused
Retsepti pikendamine (1-5 retsepti)
€10
Sõltumata Haigekassa kindlustuse olemasolust.
Juhiloa tervisetõendi vormistamine/pikendamine, 1. grupp
45
A- ja B-kategooria autodele
Juhiloa tervisetõendi vormistamine/pikendamine, 2. grupp
€59
Sobib veokite ja ühistranspordi juhtidele. C- ja D-kategooria.
Universaalne tõend vene, inglise või eesti keeles
€20
Sobib esitamiseks pangale, piiril, tööle või õppeasutustele. NB! Tõendi maksumusele lisanduvad kõik tõendi väljastamiseks vajalikud uuringud ja analüüsid.
Lihasesisese süsti tegemine, sidumine või muu taoline protseduur
hind sõltub protseduuri mahust
€10 - €30
Loengud ja seminarid
Individuaalse pakkumise saamiseks võtke meiega julgelt ühendust
Loengu või seminari läbiviimine video vahendusel (Zoomis, Teams'is, Skype’is jne) või väljasõiduga kohapeale
al.€ 119
© EnnetusMeditsiini Kliinik 2022
    Клиника Профилактической медицины 2022
    Preventive Medicine Clinic 2022
Kontakt
info@ennetusmeditsiinikliinik.ee
+37255651677

OÜ MediArte
Lastekodu 15-72, 10113, Tallinn
Reg.N 12709264
Swedbank EE272200221060543085
Tegevusluba L05498

Made on
Tilda