Meie Instagramis

Meie missioon

 • Tõenduspõhine lähenemine teie tervisele
  Toetume tipptasemel tõenduspõhistele teadusuuringutele, millest saadud andmeid kasutame igapäevatöös ja püüame pakkuda teile kõiki vajalikke ressursse, et aidata kiirendada paranemist või ennetada tervisehäireid. Integratiivne ja holistiline meditsiin annavad meile võimalusi pakkuda laia spektriga terviselahendusi. Täiendame oma praktikat ja teadmisi pidevalt, et tagada kõige kvaliteetsem arstiabi.
 • Elustiili järkjärguline muutmine tervislikumaks – ei mingeid lühiajalisi dieete ega stressi
  Tüüpilised dieedid või "10-nädalased maratonid" rõhutavad lühiajalisi tulemusi, kuid enamik inimesi võtab lõpuks kogu kaotatud kaalu (ja sageli rohkemgi) uuesti juurde. Meie meetodid rõhutavad pikaajalist ja jätkusuutlikku lähenemist: süsivesikutevaene toitumine või muu tervislik toitumise viis on elustiil, mida saab järgida aastakümneid oma tervise parandamise ja krooniliste haiguste ennetamise eesmärgil.
 • Meeskonnatöö teie tervise nimel
  Meie kliinik on ainulaadne selle poolest, et patsientide ravis osaleb mitu spetsialisti. Töötame meie ühise eesmärgi nimel ühtse meeskonnana nii, et olete pidevalt meie hoole all.
 • Kogemused ja teadmised
  Meie meeskond on spetsiaalselt koolitatud tegema uuringuid, protseduure ja teraapiaid, mida teevad Eestis vaid üksikud spetsialistid. Aitame hoolikalt ja põhjalikult tõlgendada varasemalt või meie kliinikus tehtud uuringute ja analüüside tulemusi.
 • Individuaalne raviplaan
  Kõik inimesed on erinevad ja kõigil on omad soovid ja eesmärgid. Usume, et paljude elustiili, dieetide ja toitumisalaste nõuannete puhul ei pruugi "sobib kõigile" lähenemine töötada. Koostame just teile sobivad soovitused, lähtudes teie elustiilist, erisoovidest ja vajadustest. See mõjutab teie tervist positiivselt pikki aastaid.
© EnnetusMeditsiini Kliinik 2022
    Клиника Профилактической медицины 2022
    Preventive Medicine Clinic 2022
Kontakt
info@ennetusmeditsiinikliinik.ee
+37255651677

OÜ MediArte
Lastekodu 15-72, 10113, Tallinn
Reg.N 12709264
Swedbank EE272200221060543085
Tegevusluba L05498


Made on
Tilda